Magický rok 2020?

01.01.2020

Nový rok, nové výzvy , nové predsavzatia... je to ale vždy tak?

Ak pracujete na svojich snoch, tak Vám nehrozí, že budete čakať do začiatku roka aby ste si ich začali plniť. V pracovnom živote sa väčšina skúsenosti začína pohovorom, prípravou, podpisom zmluvy.. A vtedy začíname s naším malým projektom . Máme svoj časový plán, zdroje a náklady, ktoré chceme a môžeme investovať. 
Veľakrát sa nám zdá, že projekt je nereálny a nevidíme "svetlo na konci tunela" :) . Sú chvíle keď nefunguje skoro nič a už vôbec nie podľa našich predstáv. Ak sa nám ale pošťastí "projekt" priviesť do úspešného konca, je to pre nás obrovským zadosťučinením a ponaučením do budúcnosti. 

A toto je príklad z mojej vlastnej skúsenosti . Ďalší projekt je úspešne za mnou. A aj keď trval štyri roky, stál množstvo času a zdrojov,  tak "opäť" to stálo za to.


A čo teraz? Mohol by som povedať že nič, pokračovať v načatom, užívať si nastavený systém, skvelý kolektív a dobrú plácu za dobre odvedenú prácu.. Užívanie si výhod ako napríklad firemné auto, telefón alebo pokrytie niektorých nákladov ... 

Pre väčšinu z Vás by bola pravdepodobne odpoveď áno...  "V mojom prípade to ale asi bude iné."

Každý nový deň je novou príležitosťou, novým pokušením, novou skúsenosťou. Užite si rok 2020 podľa Vašich predstáv  a doprajte si kopec úspešných projektov a splnených snov :)